Apartamenty na sprzedaż:

Jarosławiec to bardzo spokojny, modny i energicznie rozwijający się kurort corocznie goszczący wiele polskich rodzin chcących odpocząć w jednym z piękniejszych zakątków Polski. Znajdują się tutaj unikalne klify i wspaniałe tereny do pieszych i rowerowych wycieczek.

Malownicze widoki, bogate w jod powietrze bliskość natury i kojący szum morza to idealne miejsce na spokojny i dobry wypoczynek. Ponadto punkty widokowe z naszych klifów, ścieżki zdrowia, trasy rowerowe, szlaki turystyczne, jeziora spełniają oczekiwania turystów odkrywających piękne zakątki naszego regionu.

KRÓL PLAZA APARTAMENTY to ekskluzywnie wyposażony obiekt, który powstaje przy ul. Słonecznej w Jarosławcu. Idealna lokalizacja przy głównym deptaku, bliskość morza oraz odpowiednie usytuowanie budynku sprawia, że każdy apartament posiada unikalny widok na morze. Dodatkowe atuty inwestycji to niepowtarzalna, wyróżniająca się architektura oraz zastosowanie nowoczesnych technologii.

Apartamenty na sprzedaż - etap II

Na początku roku 2018 ruszyła budowa nowego 5-piętrowego apartamentowca należąca do kompleksu obiektów Król Plaza. Król Plaza Apartamenty tworzy 167 luksusowych apartamentów o powierzchni od 26m² do 105m². Większość z nich będzie posiadała widok na morze.
Obiekt usytuowany został 150 metrów od plaży. Większość apartamentów posiada przestronny balkon lub taras ze szklanymi balustradami.

Apartamenty na sprzedaż, Jarosławiec

167 atrakcyjnych apartamentów

nowoczesna technologia

widok na morze

wybierz swój apartament

Opinie naszych Gości:

Sprawdź pozostałe opinie i dodaj swoją!

Rezerwuj