Blog / Wielkanoc nad morzem:

Wyobraź to sobie — wykwintne śniadanie w towarzystwie najbliższych Ci osób, fale otulające Cię subtelnym i jednostajnym szumem, oraz kolorowe pisanki przypominające o wyjątkowości tego czasu. Jeśli taki obraz sprawił, że Twoje serce zabiło o pół taktu szybciej, z pewnością zaintryguje Cię możliwość spędzenia świąt Wielkiej Nocy w naszym nadmorskim resorcie. Nasza propozycja to unikalna kombinacja tradycji i nowoczesności, która gwarantuje bezmiar niezwykle miłych doświadczeń i ciepłych wspomnień. Dlaczego warto? Przekonajmy się!

Wielkanoc w Król Plaza Spa — świąteczne chwile nad urzekającym morzem

Dlaczego Wielkanoc nad morzem to pomysł zdecydowanie wart Twojej uwagi? Już same okoliczności przyrody przemawiają za tym, żeby zafundować sobie i swoim bliskim świąteczny wyjazd. Poranny spacer wśród kojącego szumu fal, a może wycieczka malowniczymi szlakami leśnym? Miłośników przyrody w nieco bardziej zorganizowanej formie z pewnością zachwyci natomiast nasz kompleks ogrodowy.

Wszyscy doskonale wiemy, jak wielką symboliką odznacza się uroczyste świąteczne śniadanie — dla większości z nas to właśnie ono stanowi kulminacyjny moment Wielkanocy. Podczas pobytu w naszym resorcie możesz korzystać z usług hotelowej restauracji. Niewątpliwym atutem jest tutaj własna wędzarnia — nasi goście mogą raczyć się swojskimi wędlinami, które znakomicie dopełniają obrazu staropolskiej kuchni. Nasi restauratorzy udowadniają, że natura zawsze dostarcza nam to, co najlepsze.

Osoby spragnione atrakcji także znajdą tu coś dla siebie. Począwszy od całej gamy zajęć dla najmłodszych, jak choćby warsztaty malowania pisanek, seanse bajkowe czy też poszukiwanie zajączka, aż po szereg relaksacyjnych zabiegów dla dorosłych. Tutaj na pierwszy plan wysuwają się sesje w saunie i grocie solnej. Mówiąc krótko, na pewno nie będziesz się nudzić!

Święta wielkanocne w nadmorskim resorcie — sprawdź nasze propozycje!

Jeśli perspektywa spędzenia świątecznych dni nad naszym rodzimym morzem Cię urzekła, koniecznie sprawdź ofertę okolicznościowych pakietów Król Plaza Spa — znajdziesz tam więcej szczegółów na temat naszych propozycji. Masz pytania? Skontaktuj się z nami, by uzyskać więcej informacji!

Rezerwuj