Dla firm / Hotel na wyjazdy integracyjne nad morzem

Zapraszamy Państwa do Centrum Zdrowia i Wypoczynku Król Plaza Spa & Wellness, które specjalizuje się w organizacji i planowaniu spotkań integracyjnych.

Tym, co w znaczny sposób przyczynia się do faktu, że nasz hotel stanowi tak popularną destynację na wszelkiego rodzaju imprezy i wyjazdy firmowe jest jego lokalizacja. Dogodne umiejscowienie nad polskim morzem samo w sobie dostarcza niezliczonej liczby atrakcyjnych aktywności dodatkowych. Piękne okoliczności przyrody — szum fal, malownicze krajobrazy oraz masa zieleni — stwarzają wprost wymarzone warunki do relaksu, a zarazem idealne tło dla wszelkiego rodzaju spotkań integracyjnych.

Aspektem wywołującym niemniejsze emocje jest zakwaterowanie. Szeroka gama dostępnych pokoi oraz apartamentów pomieści nawet największe grono uczestników imprezy firmowej. Codziennie dbamy o najwyższy możliwy standard naszych pomieszczeń, co znajduje odzwierciedlenie w bogatym wyposażeniu, nieskazitelnej czystości oraz niebywałej ergonomii, która cechuje przestrzeń naszego hotelu.

Daj się ponieść atrakcjom — idealny hotel na spotkania integracyjne nad morzem

Istotnym punktem planu każdego spotkania i wyjazdu integracyjnego dla firm są atrakcje dodatkowe. Nasi organizatorzy zajmą się przygotowaniem różnego rodzaju aktywności — zabaw, konkursów oraz imprez — zarówno na terenie hotelu, jak i w okolicy.

Dodatkowym atutem jest również SPA wchodzące w skład kompleksu Król Plaza. Liczne zabiegi i kuracje — od czysto relaksacyjnych, poprzez rewitalizujące, a na modelowaniu sylwetki kończąc — sprawią, że uczestnicy spotkania integracyjnego poczują się jak nowo narodzeni. Dopełnienie wyjazdu stanowi znakomita restauracja, serwująca przysmaki światowej kuchni.

Wyjazdy i imprezy firmowe nad morzem

Kompleks Król Plaza stanowi doskonałe tło dla wypełnionych atrakcjami imprez firmowych. Niezrównany widok z balkonu, malownicze otoczenie oraz profesjonalna organizacja atrakcji to gwarancja odpoczynku — aktywnego lub nieco mniej — który pozwoli naładować akumulatory na kolejne miesiące inspirującej pracy. Zapraszamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Opinie naszych Gości:

Sprawdź pozostałe opinie i dodaj swoją!

Rezerwuj