Dla firm / Konferencje, szkolenia, spotkanie biznesowe:

Do Państwa dyspozycji oddajemy w pełni wyposażoną, klimatyzowaną salę konferencyjną mieszczącą 80 osób, z pełnym wsparciem technicznym i merytorycznym.

Sala wyposażona jest w niezbędny sprzęt konferencyjny – mikrofon bezprzewodowy, ekran, flipchart, projektor multimedialny, dostęp do Internetu.

Istnieje możliwość dowolnej aranżacji sali – teatralne, kinowe, obradowe, podkowa.

Na życzenie naszych Gości przygotujemy bufet kawowy i poczęstunek.

Równocześnie w razie zainteresowania uczestników konferencji zorganizujemy zabawę przy muzyce na żywo, wieczory integracyjne, wieczory grillowe oraz wycieczki.

 

Zorganizowaliśmy już wiele spotkań, konferencji i imprez, na których gościliśmy przedstawicieli różnych branż – medycznych, wojskowych, nauczycielskich, fryzjerskich i turystycznych. Każde zapytanie ofertowe traktujemy indywidualnie, uwzględniając potrzeby i życzenia naszych Gości. Współpracujemy z najlepszymi działaczami lokalnymi zapewniając w ten sposób pełną obsługę na każdym etapie pobytu – od planowania po realizację.

Tutejsza spokojna, inspirująca, nadmorska okolica oraz ciepły i przyjazny klimat hotelu sprawi, że pobyt zaliczycie Państwo do tych najbardziej udanych.

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty!

Rezerwuj