Gastronomia / Restauracja:

Na udany i wartościowy relaks niewątpliwie składa się cała masa poszczególnych elementów — naturalnym jest również, że jedne z nich w zdecydowanie większym stopniu stanowią o atrakcyjności wypoczynku, podczas gdy inne pozostają ledwie dodatkiem. Doznania kulinarne niewątpliwie należą do tego pierwszego zbioru, dlatego też nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby nasza elegancka restauracja nad samym morzem stanowiła miejsce prawdziwej uczty, które zadowoli gości o nawet najbardziej wygórowanych oczekiwaniach.

Restauracja nad morzem — gastronomia w Jarosławcu

Jak na renomowany lokal gastronomiczny przystało, kulinarny aspekt naszej restauracji jest dla nas priorytetem. Nasze menu stanowi przebogaty zbiór wykwintnych specjałów tradycyjnej kuchni polskiej. Skosztujesz u nas między innymi aromatycznych dań mięsnych w wielu zaskakujących odsłonach — w tym chociażby znakomite dania z dziczyzny i drobiu. Doskonałym uzupełnieniem naszej selekcji dań głównych są własne wyroby wędliniarskie. Swoistym zwieńczeniem posiłku uczyniliśmy z kolei nasz wybór pysznych ciast.

Gastronomia nad morzem — Przyjemna restauracja w komfortowym hotelu

Posiłki w naszym lokalu gastronomicznym są w formie szwedzkiego bufetu. Różnorodność podawanych dań — oraz naturalnie ich nietuzinkowe walory smakowe — to aspekty, w których tak lubują się nasi stali goście. Zapraszamy do naszego wyjątkowego przybytku nad polskim morzem, a gwarantujemy, że doznania smakowe, które tu na Państwa czekają, bezsprzecznie należą do gatunku pierwszorzędnych

Zapraszamy do skosztowania naszych potraw.

GastronomiaGastronomiaGastronomiaGastronomia

Pakiety pobytowe:

Wybierz kategorię i sprawdź pozostałe pakiety: Wiosna / Lato / Jesień / Zima / Pakiety SPA / Wszystkie

Rezerwuj