Opinie:

123

10

Ewa2019-03-10 19:16:37

Gorąco POLECAM! Miła obsługa. Mnóstwo pysznego jedzenia. Piękne apartamenty. Tu się naprawdę odpoczywa :-)

10

Zofia2018-10-21 17:22:18

Mija tydzień od powrotu z ukochanego Jarosławca i nie mniej lubianego hotelu Król Plaza. Niby tylko 7 dni a my już tęsknimy!!!!! Polecam każdemu jako miejsce, gdzie wypoczynek i regeneracja sił jest na pierwszym miejscu.... Jedzenie samo w sobie jest najlepszą reklamą dla tego hotelu!!!!!Obsługa rewelacyjna - w skali 1 - 10 daję 20 pkt. Zapewne nie była to nasza ostatnia wizyta w tym hotelu.

10

Agata2018-02-22 15:14:28

Polecam Król Plaza Hotel zwłaszcza dla rodzin z dziećmi. Pyszne jedzenie, ciekawe animacje i bardzo blisko morza.

10

karolina 2017-10-08 15:53:44

Polecam pobyt w hotelu w 100% miła sympatyczna obsługa. Właściciel miły obsługa w 100% zaangażowana. Jedzenie bardzo bardzo dobre, smaczne prawdziwa wyżerka. Naprawdę można się zresetować skorzystać z basenu, masaży, spa. Polecam wszystkim. Co roku odwiedzamy hotel Plaza Spa w Jarosławcu i zawsze chcemy tam wracać myślę, że w tym roku jeszcze odwiedzimy ten hotel. Naprawdę polecam wszystkim którzy chcą się zrelaksować. W soboty przy kolacji muzyka na żywo a potem tańce na parkiecie.

10

Monika2017-08-19 23:45:24

Polecam pobyt w hotelu. Właśnie wróciliśmy z hotelu. Spędziliśmy tydzień. Jedzenie pyszne. Naprawdę wysoki poziom obsługi. Polecam z czystym sercem. Właściciele bardzo zaangażowani i mili. Pozdrawiam i dziękuję. Na pewno jeszcze odwiedzimy ten hotel. Pozdrawiam

10

Karolina 2017-08-14 21:27:54

Witam serdecznie w imieniu Karoliny, Michała i Michaliny z Gniezna. Byliśmy kilka razy na wakacjach w Jarosławcu i w tym roku padło na Plazę i był to strzał w 10 a nawet w 100! Wakacje życia!!!!!!!!!!!!!!!! Zacznijmy od jedzenia- uwielbiamy jeść!!!!!!!!!!!!!!!! każdy posiłek to super wyżerka, smacznie , estetycznie i bardzo dużo- medal - dla kucharza! Kelnerzy , chętni do pomocy , uwijali się jak mróweczki - dzięki za miłą obsługę!!!!!!!!!!!!! co do barmanów to wielkie dzięki za zimne piwko i pysznego drinka KLEOPATRĘ- czas spędzony z Wami to czysta przyjemność. Teraz kilka słów podziękowań dla Pań pokojowych - dzięki za czysty pokój i codzienne pytanie czy coś jest do wymiany i czy coś potrzebujemy.....Kobietki jesteście wspaniałe!!!!!!!!!!!!!!!!! Wakacje spędzaliśmy z 7 letnią córką Michaliną i tu składamy podziękowania dla Pani animatorki - kobieta oddana całym sercom maluszkom, nasza córka zabrała do Gniezna wszystkie prace plastyczne , opowiada wszystkim jakie wspaniałe zajęcia były w hotelu! Teraz czas na SPA!!!!!!!!!!!!!!!!! Kochani masaże lepsze niż dotyk męża!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Polecamy KIDS SPA!!!!!!!!!! ogólnie wakacje marzeń - prawdopodobnie wracamy na Wielkanoc!!!!! a na koniec wielkie podziękowania dla właścicieli hotelu za miłą rozmowę, wspaniałe traktowanie każdego klienta i dodatkowe naleśniki dla naszej córki...... Kochani - WIELKIE DZIĘKI!!!!!!!!!!!!!!!!!! kochamy WAS - Zamiarki z Gniezna!!!!!!!!!!!!!!!!

10

@Tomek@2017-07-10 23:46:14

Polecamy miejsce w 100%. Rekomendujemy hotel z czystym sumieniem. Dogodna lokalizacja, oprócz recepcji przywitał nas sam gospodarz, pełna swoboda, pyszne jedzenie nawet deszczowa pogoda nie zepsuła dnia : basen sauna masaże. Dziękujemy wszystim za miłą atmosferę i obsługę.

10

Małgorzata2017-05-27 15:08:41

Rewelacyjne miejsce na wypoczynek. Dobra relacja ceny do jakości. Obsługa na najwyższym poziomie. Wyżywienie urozmaicone zwłaszcza śniadania i kolacje. Na obiad może nieco mniejszy wybór ale mimo tego wole mieć mniejszy wybór świeżego jedzenia niż odgrzewanego kilkudniowego w dużej ilości. Zabiegi bardzo fajne obsługa w spa rewelacyjna. W hotelu tak wiele atrakcji że ciężko było znaleźć czas na plażowanie. Właściciele sympatyczni i dbający o poziom obsługi. Z pewnością wrócimy.

123

Dodaj swoją opinię:

Twoja ocena:

Zapewniamy, że adres e-mail nie będzie widoczny na stronie..

Rezerwuj