Pakiety / Zima / Ferie nad morzem:

Ferie nad morzem

 

Szukasz sposobu na urozmaicenie swojemu dziecku ferii zimowych? Idealnym pomysłem będzie spędzenie tego czasu nad morzem! Podczas tej pory roku powietrze nad Bałtykiem jest najczystsze, dzięki czemu Ty i Twoja pociecha będziecie mogli w pełni się zregenerować i odpocząć od miejskiego zgiełku. Z kolei o brak nudy zadbają najbardziej kreatywni animatorzy zapewniając naszym najmłodszym gościom niezliczoną ilość atrakcji.

Ferie zimowe nad morzem sprawią, że zostaną one w pamięci na całe życie. Zajęcia, które organizujemy są zróżnicowane w zależności od zainteresowań każdego dziecka. Rozwijamy jego pasje kulinarne, sportowe, artystyczne i oczywiście dbamy podczas pobytu o zachowanie morskiego klimatu, dzięki przepięknym baśniom i wspólnej zabawie na terenie hotelu.

W tym samym czasie, Ty możesz odprężyć się grzańcem przy naszym kominku, zażyć kojącego relaksu w jednej z naszych saun, skorzystać z basenu lub innych wodnych atrakcji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą ferii w Król Plaza SPA & Wellness, dzięki której zapewnisz sobie i swojemu dziecku niesamowity zimowy urlop.

Pakiet zawiera:

Korzystanie ze Strefy Wellness w godz. 10:00-22:00:

Tematyczne zajęcia dla dzieci pod opieką animatorów:

"Wyjazd rewelacyjny, hotel na najwyższym poziomie blisko plaży, obsługa przemiła, jedzenie pyszne, atmosfera przyjazna stworzona przez szefostwo oraz wszystkich pracowników, atrakcje ciekawe, kolacje przy muzyce. Strefa basenowa oraz spa bardzo zadbana. Polecam ten hotel szczególnie dla rodzin z dziećmi, dla których były codziennie organizowane ciekawe zajęcia."
Opinia, Ludomir, Slask

Pakiet obowiązuje w terminie od 11.01.2020 r. do 23.02.2020 r.

Rezerwuj teraz:

tel. 59 810 9456 lub 691105108

e-mail: rezerwacja@krolplazaspa.pl

Rezerwuj