Resort / Hotel nad morzem dla dzieci:

Centrum Zdrowia i Wypoczynku Król Plaza to idealny hotel nad morzem dla dzieci, który dba o to, aby najmłodsi czuli się u nas jak w domu.

W czasie, kiedy rodzice będą spędzać chwile relaksu i odprężenia, maluchy mile spędzą czas w naszym pokoju zabaw, bawiąc się i oglądając bajki pod opieką animatora. Cel, jaki nam przyświecał, był jasny – stworzyć wspaniałe miejsce do wypoczynku dla dorosłych i najmłodszych, a także sprawić, by panowała u nas rodzinna atmosfera. Dzięki temu Król Plaza to odpowiedni hotel nad morzem dla dzieci, w którym wykwalifikowani pracownicy zapewnią przyjemne chwile, spędzone zarówno w specjalnie stworzonym pokoju rozrywki, jak też na placu zabaw. Organizujemy dla najmłodszych warsztaty plastyczne, lekcje pływania w hotelowym basenie, seanse bajkowe, a także zapewniamy dostęp do licznych zabawek, gier oraz kolorowanek. W trakcie zajęć z maluchami zapewniamy im nie tylko dobrą zabawę, ale również opiekę – bezpieczeństwo jest dla nas priorytetem!

Przygotowaliśmy wiele atrakcji, aby najmłodsi mile wspominali nadmorskie wakacje, a rodzice mogli nacieszyć się swoją obecnością i spędzić czas tak, jak sobie wymarzyli – w hotelowym SPA, restauracji, nightclubie albo na pobliskiej plaży. Nasz hotel nad morzem dla dzieci to miejsce idealne dla całych rodzin, dlatego zapraszamy zarówno w okresie letnim, jak również w inne pory roku, kiedy to panuje u nas spokojna atmosfera, idealna do wypoczynku.

W POKOJU i ZEWNĘTRZNYM PLACU ZABAW specjalnie z myślą o młodszych Gościach hotelu proponujemy w wybranych terminach i pakietach:

• szeroki wybór gier, kolorowanek, książek i zabawek,
• Warsztaty plastyczne,
• Seanse bajkowe dla najmłodszych,
• Opiekę animatorów przy wybranych pakietach, którzy zrealizują z dziećmi najśmielsze zabawy, przeprowadzą konkursy, pomogą przygotować laurkę.

Dzieci na pewno nie będą się nudzić!

Pakiety pobytowe:

Wybierz kategorię i sprawdź pozostałe pakiety: Wiosna / Lato / Jesień / Zima / Pakiety SPA / Wszystkie

Rezerwuj