Spa, Wellness / Day Spa - Chwila Relaksu:

Szukając sposobu na pełne odprężenie oraz ucieczkę myśli od wszelkich trosk, najlepszym pomysłem będzie skorzystanie z zabiegu SPA. W naszym resorcie proponujemy dwa pakiety, które zapewniają całemu ciału niespotykane wcześniej doznania.

W zależności od wybranej opcji, nasza wykwalifikowana kadra zapewni relaksacyjny masaż od stóp do głów. Dzięki niemu, wszystkie napięte mięśnie łagodnie się rozluźnią, co w połączeniu z niezwykle przyjemną atmosferą, pozwala w pełni się zrelaksować. Z kolei wybranie naszego słodkiego pakietu, skutkuje czasem spędzonym w naszym SPA obfitującym w równie niezapomniane doznania. Peelingowi oraz pokrywaniu ciała czekoladą towarzyszy przede wszystkim fenomenalny zapach, który bez wątpienia działa kojąco na wszystkie zmysły.

Niezależnie od wybranego pakietu, otrzymują Państwo również przepyszny obiad w formie bufetu szwedzkiego oraz możliwość korzystania w naszej strefy wellnes. Serdecznie zapraszamy do składania rezerwacji telefonicznie pod numerem wewnętrznym 300 codziennie od 10:00 do 20:00.

   Zapraszamy codziennie od 10.00 - 20.00. Poziom -1. Rezerwacja zabiegów recepcja SPA - numer wewnętrzny 300

Pakiet - "Chwila relaksu":


Chwila relaksu

Oferty ważne do odwołania.

Rezerwuj